Волинь Інформ

Вихованці клубу з танцювального спорту "Адажіо" стали переможцями на міжнародних змаганнях в Болгарії м.Поморіє

Вихованці клубу з танцювального спорту  "Адажіо" стали переможцями на міжнародних змаганнях в Болгарії м.Поморіє
363721 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вихованці клубу з танцювального спорту  "Адажіо" стали переможцями на міжнародних змаганнях в  Болгарії м.Поморіє.

Костянтин Філатов та Вікторія Шепшинська вибороли золото в програмі  Стандарт вікова категорія "Дорослі". В фіналі вони боролися з представниками таких країн як: Турція, Румунія, Болгарія, Словенія та Чешська Республіка.

Також гідно представили Україну на міжнародній Арені Тананаєв Дмитро та Дорош Катерина - 4 місце в  програмі  Латина категорія "Молодь до 21 року". Тананаєв Ілля та Войтенко Софія зайняли фінальне 6 місце в категорії "Молодь". Загалом на змаганнях були представники з 15 країн. Українські спортсмени достойно захищали честь нашого регіону.